Horoskop miłosny Byk

7 grudnia 2014

Zdobycie Byka to nie lada łatwe zadanie. Jeśli jednak uda ci się ta sztuka – z pewnością nie będziesz żałować. Związek z osobą spod tego znaku to wyjątkowo opłacalna inwestycja. Pamiętaj jednak, że z Bykiem należy rozmawiać otwarcie i konkretnie. Nie ma szans, by wziął sobie do serca delikatne aluzje. Byk to pragmatyk. Każde jego działanie musi mieć jakiś cel. Podobnie podchodzi do związków. Dlatego wrażliwcy i uczuciowcy raczej nie spełnią się u jego boku. Jeśli nie planujesz poważnego związku z Bykiem, lepiej nie zawracaj sobie nim głowy. Osobom spod tego znaku na przelotne romanse szkoda po pierwsze czasu, po drugie zaś pieniędzy.

Horoskop opisowy: Horoskop Byk w iWoman.pl

Ona

Kobiety spod tego znaku są niezwykle wyczulone na tanie chwyty i tandetne podrywy. Dlatego chcąc zdobyć którąś z nich, będziesz się musiał mocno postarać. Panie Byki uwielbiają być obdarowywane drogimi upominkami. Dlatego nigdy nie wybieraj się na randkę bez kwiatów, a pierścionka zaręczynowego szukaj jedynie w ofercie markowych jubilerów.

On

Byki cieszą się niesłuchanym powodzeniem u płci pięknej. Silni, władczy, a do tego majętni potrafią przyciągać tabuny kobiet. Jeśli chcesz zawalczyć o jego uczucie, pamiętaj więc, że konkurencja jest spora. Na szczęście wygrana, szybko zrekompensuje ci cały włożony wysiłek.

Comments are closed.