Horoskop miłosny Lew

7 grudnia 2014

Lwy uwielbiają być w centrum uwagi. Brylowanie w towarzystwie to ich żywioł. Idealnym sposobem na zjednanie sobie Lwa będzie obsypywanie go komplementami i nieustanne zapewnianie go o jego niesłychanych umiejętnościach i wyjątkowej osobowości. Osoby spod tego znaku potrafią być przebiegłe. Rzadko kiedy robią coś bezinteresownie. Nawet jeśli rzucają się w wir pracy to tylko dlatego, by inni docenili ich zaangażowanie.

Jeśli ktoś im podpadnie Lwy bywają agresywne i długo chowają urazę. Nie staraj się więc go krytykować. Lew nie znosi, gdy ktoś stara się mu udowodnić, że nie ma racji. Doceni za to twoją odwagę, zamiłowanie od aktywnego spędzania czasu oraz pasję,

Ona

Pani Lew to wyjątkowo elegancka i szykowna kobieta. Prawdziwa dama. Dba o siebie i swój wygląd i tego samego oczekuje od swojego partnera. Jeśli więc próbujesz zdobyć serce jakiejś Lwicy, a do tej pory raczej specjalnie nie przywiązywałeś wago do stanu swojej garderoby, czym prędzej poproś o radę jakiegoś stylistę.

On

Mężczyznami spod tego znaku potrafią targać skraje namiętności. Dlatego wiążąc się z Lwem pamiętaj, że nie będziesz się nudzić. Lew to prawdziwy król zwierząt – uwielbia otaczać się pięknymi przedmiotami i kobietami. Powodzenie u płci pięknej jest dla niego potwierdzeniem własnej atrakcyjności. Przygotuj się więc, na to, że Lew nawet pozostają z Tobą w związku, nie będzie stronił o flirtów.

Sprawdź inny horoskop dla LWA: http://horoskop.iwoman.pl/astrologia/horoskopy/horoskop-dzienny/lew/

Comments are closed.