Horoskop miłosny Strzelec

7 grudnia 2014

Życie z osobą spod tego znaku może być równie pasjonujące, co trudne. Strzelce zawsze stawiają swoim partnerom wysokie wymagania. Uwielbiają przygody i oczekują, że osoba, z którą się zwiąże ciągle będzie dostarczała im nowych wrażeń. Dzięki swoim umiejętnościom interpersonalnym Skorpion nie ma problemu z nawiązywaniem nowych znajomości. Doskonale wie co robić, by zainteresować sobą płeć przeciwną.

Strzelce nade wszystko cenią sobie wolność i niezależność. Jeśli więc chcesz zyskać w jego oczach, nie staraj się ingerować w jego sprawy. Osoby spod tego znaku uwielbiają rozpieszczać siebie i swoich bliskich. Z tego też względu często bywają rozrzutni.

Strzelec – Horoskop na 2015

Ona

Panie Strzelce uwielbiają brylować w towarzystwie. W każdej sytuacji oczekują od partnera, że ten będzie dotrzymywał im kroku. Kobiety spod tego znaku najlepiej czują się u boki pewnych siebie i zaradnych mężczyzn. Niestety nie rzadko wdają się w romans i nie stronią od przelotnych flirtów

On

Pan Strzelec doskonale wie czego chce. Zna swoją wartość i żadna sytuacja nie stanowi dla niego wyzwania. Choć potrafi być szarmancki i elegancki, dużą trudność sprawia mu dochowanie wierności. Nie bądź więc zaskoczona jeśli, w jakimś momencie wyjdzie na jaw, że na randki umawia się nie tylko z tobą.

Więcej na iWoman: Horoskop Strzelec

Comments are closed.