Horoskop miłosny Waga

7 grudnia 2014

Związki i życie z Wagą to czas pełen harmonii i spokoju. Umiarkowane z natury, z pewnością nie będą prowokowały żadnych kłótni oraz sprzeczek. Jeśli tylko miałoby to pomóc w rozwiązaniu konfliktu, Wagi bez wahania są gotowe pójść na ustępstwa. Pamiętaj tylko, że aby zwrócić na siebie uwagę Wagi, musi wykazać się prawdziwą odwagą i hartem ducha.

Zakochana Waga, dla swojego wybranka, jest w stanie zrobić wszystko. Wiążąc się z osobą spod tego znaku z pewnością nie musisz obawiać się zdrad. Bardziej niż przelotne znajomości fascynują je bowiem związku z wieloletnim stażem. Wagi powinny przypaść do gusty wszystkim tym, którzy uwielbiają długie romantyczne kolacje przy świecach. Nie liczcie jednak na jej spontaniczność.

Ona

Partner pań spod tego znaku powinien być duszą towarzystwa. Niestety Wagi nie mają do siebie dystansu. Z tego tez względu niektóre zachowania mogą interpretować nad wyrost. Jeśli więc nie masz w stosunku do nich żadnych poważnych planów nie zaczynaj nawet flirtować. Twoje zachowanie może być bowiem odebrane jako coś poważnego.

On

Panowie Wagi najchętniej wiążą swoją przyszłości z rodziną i ciepłem domowego ogniska. Celem niemal każdego ich zadania jest znalezienie partnerki na całe życie. Wagi nie należą do silnych i pewnych siebie mężczyzn. Dlatego zamiast dominować, chętniej podporządkowują się woli partnerki.

Comments are closed.